KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 11711402
nr 1171 1402
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Torrnålsgravyr, Akvarellerad, Leda och svanen, signerad och daterd 8/3 1987,24,5x20
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 26 mars 2018
kl 20:12:38
26/3 20:07:38
- Klassiska
26 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert